Beágyazás weblapba:

Vinyó 2010.10.06. 15:16
Előbbi hozzászólás tárgytalan, már látható!!!!
Rohonyi pedig, ha jól tudom, a mai napig benne vagy a Brazil GP szervezésében.
Pár éve Bernie azt nyilatkozta a TV-nek, hogy az egyik oka, amiért hozzánk került a futam, hogy Grand Prix-futamokat már a 30-as években is rendeztek nálunk (Népligetben alakítottak ki pályát), no persze nem volt akkor még Forma-1 elnevezés. Tehát az ő értelmezésében a mezőny visszatért egy korábbi helyszínre. Úgy vélem, ennek komoly gesztusértéke is van.
Oké, ne beszéljünk Kelet-Európáról, beszéljünk környező országokról...állítom, egyetlen másik környékbeli ország sem tudta volna úgy kivitelezni az egészet, mint mi. A legvidámabb barakk ugyebár :):)
Vinyó 2010.10.06. 15:07
Szini! Ismerem a sztorit, Rohonyira azt hiszem, joggal lehetünk büszkék. Sajnálatos módon a hozzászólásod többi részét nem tudom elolvasni...nálam ugyanis nem jeleníti meg a videó alatt. Nálatok nincs ilyen hiba?
szini 2010.10.06. 12:12
Vinyó azért került Magyarországra a futamra, mert volt egy bizonyos Rohonyi Tamás nevű magyar úriember, aki a 80-as években Bernie jobb keze volt, és akkoriban ő szervezette a Brazil nagydíjat. Ő jegyezte meg Bernie-nek, hogy Magyarországra kéne hozni az f1-et.
És ez egy jó ötlet. Hisz Magyarország pont arról híres, hogy pont Európa közepén, mi nem tartozunk Kelet-Európához, ez egy hazugság. Ezt régen azért mondták, mert komcsi ország voltunk. De ilyen alapon Jugok is keletiek lettek volna, miközben déliek.
Szóval a lényeg, Magyarország egy tranzit ország, vagyis kitünő verseny helyszínre ad lehetőséget.
Zotya a WTCC-t kizártnak tartom, hogy ide jöjjenek, ha azt veszed, még a WSR sem tud annyi nézőt hozni, miközben ingyenes, mint mondjuk az f1.

WTCC versenyhelyszínei, általában full ismeretlen helyek, vagy ma már f1-ben nem használt helyszínek mint pl. Zolder, Brands hatch pl.
Vagy Motogp versenypálya lásd Brno.
Szóval én sok esélyt erre nem látok.
Vinyó 2010.07.27. 23:47
Skacok, szerintetek létezik, hogy a Hungaroring teljes egészében állami pénzből épült? Oké, lehet, hogy az én mai eszemmel ez felfoghatatlan...de azért nagyon kíváncsi lennék!
Arról persze nem ejt szót a film, hogy a csapatok, mielőtt ideutaztak, arról érdeklődtek, hogy lehet-e egyáltalán kenyeret és húst kapni nálunk. Képzeljétek, ha Ecclestone Lengyelországba, vagy Romániába vitte volna a futamot...többet a térségbe nem jöttek volna!! Ennek fényében büszkék lehetünk magunkra!
zotya1989 2010.07.27. 22:44
Jah jah de az 86 ba volt magyar munkaerővel, magyar kivitelezővel az meg 2008 2009 körül kezdték a Balaton ringet építeni és gondolom a magyar kivitelező nagyon kevés van megy zsebre a lóvé meg ilyenek.
Sztorek 2010.07.27. 18:09
Üdv Sti 06!

A kérdésedre válasz lásd Balatonring! :)
Sti_06 2010.07.27. 13:00
Hihetetlen, hogy ebben az országban olyan is épült, ami kész lett határidőre, sőt...
A mai magyarországon egy ugyanilyet hány év alatt húznának vajon fel? :)
zotya1989 2010.07.20. 22:21
Fasza videó elképesztő milyen gyorsan elkészült a pálya, a magyar autósportéletnek nagy mérföldköve volt ez, ráadásul ahogy halloma Forma 1 magazinokba igazi kedvenc ez a pálya a pilótáknak kihívás rajta nyerni, habár nem tudom, nem e valmi kilsé szöveg amit kötelességük elmondani, adott ország televízójának. annyi talán más gyorsági szakágak is felfedezhetnék a pályát szívesen látnék rajta wttcc-t nem tudom most lesz a forma 1 előtt valmi betét futam gp 2 porsche super kupa, tavaly volt szerencsém kijutni az fa GT re életem egyik legjobb autósportal kapcsolatos élméányét szereztem ott, az a hangahatás, hát még a forma 1 milyen jó lehet csak az a baj arra elég drága a jegy. Amúgy meg öröm nézni mit fejlődött a technika 24 év alatt azokkal a forma 1 es autókkal mennyit kell a pilótának gépészkednie meg a maiakkal mennyit.
Ermex 2010.07.20. 19:47
Köszönet a feltöltőnek, jó kis anyag! : )
medve330 2010.07.20. 17:49
NEm én töltöttem fel,de én is köszönöm a feltöltően...nekem ez újdonság ekkor születtem:)